עורך דין תעבורה
*  שם מלא:
*  טלפון:
  דואר אלקטרוני:
   
 
 
 

עורך דין תעבורה לעבירות תנועה

 
 

 

במדינה שבה יותר מ- 30% מהאנשים מגיעים לעבודה ברכב פרטי והתחבורה הציבורית מושבתת בסופי שבוע, אף אחד לא יכול להרשות לעצמו לאבד את רישיונו. אך יחד עם זאת, הנהיגה המרובה, בצרוף תשתיות לא מספקות גורמת ללא מעט טעויות שעושים נהגים, אפילו המנוסים שבהם.

 

כך או אחרת, נהגים ותיקים וטובים עומדים מדי פעם מול עבירות תעבורה ברמת חומרה זו או אחרת. יש המקבלים קנסות גבוהים ויש המואשמים בנושאים חמורים כמו הריגה. לא משנה עד כמה עבירת התנועה קטנה או גדולה, עורך דין תעבורה מנוסה יהיה לכם לעזר רב.

 

עורך דין תעבורה וקנסות

קנס כספי הוא לא צרה משמים, ולעיתים קנסות ניתנים בשל חוסר הבנה ולא בגלל עבירה אמיתית שבוצעה. פרט לכך, ישנם קנסות המסתיימות בתשלום בזמן, ויש קנסות המצטברים לסכומי ענק, וצוברים ריבית. תושבי תל אביב בטח מכירים את המצב שבו יש להם חוב של אלפי שקלים לעירייה בעקבות דוחות חנייה שלא שולמו.

 

ישנם גם לא מעט דוחות הכרוכים בצבירת נקודות. צבירה זו עלולה להוביל בסופו של דבר לאבדן רישיון לכמה חודשים. בשל כל הסיבות הללו חשוב לפנות לעורך דין תעבורה שיכול לצמצם את גובה הקנסות או למחוק אותם כליל. עורך דין תעבורה יטפל גם בנושא של צבירת נקודות. קיימות דרכים להוכיח שהמקרה הספציפי שבו מואשם הנהג שונה מאופי נהיגתו הרגיל, וכך ניתן למחוק את הנקודות.

 

עורך דין תעבורה ונהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות נחשבת לאחת הסיבות המרכזיות לתאונות דרכים, ולכן המחוקק וגורמי האכיפה מתייחסים בחומרה רבה לנהיגה בשכרות. יחד עם זאת, תתפלאו לגלות שניתן לסתור הוכחות משטרה לנהיגה בשכרות. כך למשל קיימים כללים מוגדרים ביותר לבדיקת ינשוף, ואם הייתה חריגה כלשהי מהכללים, לא ניתן לקבוע בוודאות שהנהג עבר עבירה של נהיגה בשכרות. מתפקידו של עורך דין תעבורה לעלות על המחדלים הללו.

 

יתרה מזאת, בעבר היו תקדימים בהם עורך דין תעבורה הצליח להוכיח במהלך משפט שהינשוף לא הופעל כראוי או שלא בוצע לו כיול.

 

גרימת מוות ברשלנות

אין ספק שגרימת מוות בשעת נהיגה זה מצב נוראי לכל נהג, אך לצערנו כולנו חשופים לסכנה הזו. חשוב ביותר לפנות לעורך דין תעבורה טוב במקרים מסוג זה. ישנם גורמים רבים שיכולים להקל על עונשו של הנהג, ועורך דין תעבורה טוב יוכל לדאוג להתייחס לכל גורם שיכול לעבוד לטובת מרשו.

 

כולם יודעים שגרימת מוות ברשלנות זו תופעה שעלולה לקרות לכל אחד, ושמדובר בסופו של דבר באנשים נורמטיביים. חשוב ביותר להציג את התמונה הנכונה גם בפני השופט.

 

משרד עו"ד כץ ­­­­– צרפתי, מציע לכם שירותי עורך דין תעבורה מנוסה ובעל ניסיון בכל סוגי עבירות התנועה.

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר